Sledujte si svoje investície kedykoľvek a kdekoľvek ste!

Sledovanie cien drahých kovov a kameňov, affiliate program či vernostný program zlaťáky nie je všetko čo Vám náš e-shop zlatestriebro.sk ponúka.
Máme pre Vás službu, vďaka ktorej si môžete kedykoľvek a kdekoľvek pozrieť vývoj svojej investície.
Stačí, ak si cez náš e-shop zlatestriebro.sk nakúpite investičné zlato, striebro, platinu alebo investičné brilianty a vo svojom administračnom konte môžete 24 hodín denne sledovať, ako sa Vaša investícia vyvíja a to prostredníctvom grafu.
Na danom grafe, ktorý prináleží ku každému produktu zvlášť, je znázornené, za akú cenu ste si investičné zlato, striebro, platinu a investičné brilianty nakúpili, aká je aktuálna predajná a výkupná cena (len pri investičnom zlate, striebra a platine) daného produktu a aký je rozdiel medzi nákupom a výkupom k momentu, ku ktorému si vývoj investície pozeráte. Tento rozdiel je vyjadrený finančne aj percentuálne.
Podrobné vysvetlenie princípu sledovania vývoja investície Vám ponúkame nižšie.

Graf vývoja cien_investičné zlato

Podrobný popis obrázku
produkt: 10g odliatok investičné zlato
nakúpené za /čierna farba/: 364,35 EUR
aktuálna výkupná cena /červená farba/: 316,05 EUR
aktuálna predajná cena /zelená farba/: 360,68 EUR
rozdiel v EUR medzi Vašim nákupom a aktuálnou predajnou cenou: -48,30 EUR
rozdiel v %: -13,26%

Výkupná a predajná cena produktu, v tomto prípade 10g zlatého investičného odliatku, je aktuálna vždy k momentu, kedy si svoju investíciu pozeráte. Je to z dôvodu, že počas dňa môže dôjsť k výkyvu cien cien drahých kovov aj niekoľkonásobne. Rozdiel medzi nákupom a výkupom je len priebežný k danému momentu.

Sledovanie vývoja cien svojej investície považujeme za takmer najdôležitejšiu časť celého procesu investovania do drahých kovov a drahých kameňov. Sme totiž názoru, že nákupom drahých kovov proces investovania nekončí, ale naopak len začína. Nie je umením len výhodne nakúpiť, ale v správnom čase predať.
Na základe toho veríme, že služba „sledovanie investície“ bude pre Vás len a len prínosom.

Buďte informovaní o dôležitých veciach medzi prvými. Prihláste sa k odberu newsletteru jedným kliknutím.