Affiliate program

PRIDAJTE SA K NÁM A ZARÁBAJTE!

Vítame Vás v našom affiliate programe zlatestriebro.sk (sprostredkovateľskom marketingu), vďaka ktorému si ľahko a hlavne bezplatne zabezpečíte pasívny príjem.

 

ČO JE VLASTNE AFFILIATE MARKETING?

Affiliate marketing funguje na princípe partnerstva medzi web stránkami predajcu výrobkov alebo služieb (prevádzkovateľ affiliate programu) a stránkami, ktoré tieto produkty alebo služby odporúčajú a odkazujú na ne prostredníctvom reklamných odkazov (affiliate partner). Affiliate partneri získavajú za úspešné doporučenie zaplatenú províziu z predaja výrobkov alebo služieb od prevádzkovateľa affiliate programu. Hlavnou výhodou oproti internetovej reklame sú nízke náklady prevádzkovateľa affiliate programu a nulové náklady jeho partnera za umiestnenie reklamného odkazu (bannera).

 

AKO TO FUNGUJE?

Stačí, ak ste prevádzkovateľom ľubovolnej webovej stránky, vložíte si náš reklamný odkaz (banner) na Vašu stránku a za každú osobu, ktorá na náš reklamný odkaz (banner) klikne a následne si v našom e-shope zlatestriebro.sk nakúpi ľubovolný tovar, získate body, tzv. „zlaťáky“. ktoré môžete zameniť za peniaze alebo si za ne nakúpiť ľubovolný tovar v našom e-shope zlatestriebro.sk.

 

PONÚKAME VÁM:

 • bezplatnú jednoduchú registráciu
 • neobmedzený 24 hodinový prístup k Vášmu affiliate účtu
 • neobmedzené množstvo zárobku
 • flexibilné vyplatenie provízie za „zlaťáky“ (minimálna čiastka 50 Eur) alebo zľava na nákup ľubovolného tovaru v našom e-shope zlatestriebro.sk
 • cookie = 180 dní
 • detailné štatistiky o frekvencii Vašich odkazov
 • žiadne vstupné náklady
 • výber z množstva reklamných odkazov (bannerov)
 • Jeden zlaťák predstavuje vo finančnom vyjadrení hodnotu 1 Euro. Výpočet počtu zlaťákov = 25 % zo zisku z sprostredkovaného predaja tovaru. Finančné vyjadrenie zlaťáku závisí od vývoja cien drahých kovov. Celkový počet zlaťákov, ktoré môžete získať za sprostredkovanie nákupu závisí od:
  – vývoja cien drahých kovov
  – výšky marže na danom produkte
  – celkovej sumy objednaného tovaru

 

AKO SA STAŤ NAŠIM AFFILIATE PARTNEROM?

1. Kliknite na Zaregistrovať sa, vyplňte formulár s registráciou a odošlite ho.
2. Po schválení Vašej registrácie obdržíte na mail potvrdzujúcu aktiváciu Vášho affiliate účtu.
3. Následne sa prihláste do Vášho affiliate účtu na zlatestriebro.sk a z množstva reklamných odkazov (bannerov) si vyberte ten, ktorý Vám vyhovuje a vložte ho na Vašu webovú stránku.
4. Momentom, kedy vložíte reklamný odkaz (banner) na Vašu stránku sa affiliate program automaticky spúšťa a každým doporučením a následným nákupom ľubovolného tovaru začínate zarábať.
5. Po vložení reklamného odkazu (banneru) a neskôr, v prípade uskutočnenia prvej objednávky v našom e-shope zlatestriebro.sk vďaka nášmu reklamnému odkazu, umiestneného na Vašej webovej stránke, Vám poštou zašleme jednoduchú Zmluvu o spolupráci, ktorú nám podpísanú zašlete poštou späť na našu adresu.

Želáme Vám veľa úspechov!