Sledovanie nákupnej ceny drahých kovov a kameňov

Náš e-shop zlatestriebro.sk Vám ponúka možnosť nakupovať drahé kovy (investičné zlato, striebro, platinu, paládium) a drahé kamene (investičné brilianty) za ceny, ktoré vyhovujú Vám a to prostredníctvom služby „sledovanie ceny“.
A tak v prípade, že Vám aktuálna cena produktov či už z investičného zlata, investičného striebra, platiny, paládia či investičných briliantov nevyhovuje alebo ste názoru, že ceny ešte budú naďalej klesať, naša služba „sledovanie ceny“ je určená práve Vám.

Postup je veľmi jednoduchý:
– Prihláste sa do svojho konta na zlatestriebro.sk (v prípade, že ste nový užívateľ, je nutné sa zaregistrovať).
– Z našej ponuky produktov si vyberte tovar, ktorého cenu chcete sledovať (napr. 5g odliatok zlato, detail produktu) a do okienka pod obrázkom daného produktu zadajte cenu, za ktorú ste ochotný daný produkt nakúpiť (napr. v prípade 5g zlatého odliatku 180 Eur) a kliknite na ikonu „sledovať“.

Sledovanie ceny zlata_zlatestriebro.sk

– Následne Vás systém informuje, že Vaša aktivácia služby „sledovanie ceny“ prebehla úspešne.

Sledovanie ceny zlata_1_zlatestriebro.sk

V prípade, že Vami zadaný produkt dosiahne cenu, ktorú ste zadali, systém Vás o tejto skutočnosti informuje mailom a sledovanie vybraného produktu sa automaticky ukončí.
Výhodou je, že týmto spôsobom môžete sledovať cenu akéhokoľvek produktu, ktorý si zadáte a ľubovoľný počet produktov, ktoré si vyberiete.

Všetky sledované produkty si môžete pozrieť v sekcii „moje konto“ a následne „moje sledovania ceny“. V prípade záujmu môžete Vami zadané ceny sledovaných investičných briliantov, zlatých a strieborných odliatkov či mincí zmeniť alebo aj proces sledovania ukončiť.

Sledovanie ceny zlata_zoznam

Všetky zmeny, ktoré vo svojom konte uskutočníte či už v sledovaných produktoch alebo v registračných údajoch budú zaznamenané a náš systém Vás na tieto zmeny upozorní.

Veríme, že aj vďaka našej službe „sledovanie ceny“ bude pre Vás nakupovanie drahých kovov a kameňov v našom e-shope zlatestriebro.sk ešte viac príjemnejšie.

S úctou tím zlatestriebro.sk

Buďte informovaní o dôležitých veciach medzi prvými. Prihláste sa k odberu newsletteru jedným kliknutím.