Zapojte sa do nášho affiliate programu a zarábajte

Náš e-shop zlatestriebro.sk Vám okrem pohodlného nákupu drahých kovov a kameňov ponúka aj možnosť vytvoriť si pasívny príjem prostredníctvom nášho affiliate programu.
Podrobné informácie o tom, čo to vlastne ten affiliate program je a aké výhody Vám ponúka, sa dočítate v sekcii „O nás“ -> „Affiliate program. Jeho podstata spočíva vo vytvorení si pasívneho príjmu a to bez žiadnych vstupných poplatkov či chytákov. Stačí, ak ste len prevádzkovateľom ľubovolnej webovej stránky a pracovať na Vašom pasívnom príjme, môžete začať prakticky okamžite.

A tak v prípade, že túto podmienku spĺňate, zaregistrujte sa u nás v e-shope zlatestriebro.sk ešte dnes, vyplňte kolonku „affiliate program” a verte, že tým môžete len získať.
Po registrovaní a následnom prihlásení sa v našom e-shope zlatestriebro.sk stačí prejsť do sekcie „moje konto“, kde sa Vám kliknutím na „affiliate program“ ukážu dve možnosti:
1. Prepnúť na affil bannery
2. Prepnúť na affil štatistiku
Ako náš nový affil partner pokračujte cez „prepnúť na affil bannery“. Následne sa Vám zobrazí naša ponuka reklamných bannerov rôznych veľkostí, z ktorých si vyberte ten, ktorý Vám na Vašej webovej stránke vyhovuje a skopírujte na ňu text pod Vami vybraným reklamným bannerom.
Štatistiku kliknutí na reklamný banner si môžete pozrieť kliknutím na „štatistika výkonnosti bannera“, čo je súčasťou každého nášho bannera. Uvidíte počet zobrazení, posledné zobrazenie, počet kliknutí, posledné kliknutie zo stránky alebo stránok, ktoré prevádzkujete a vložili ste si na ne náš reklamný banner.

Reklamné bannery_štatistika kliknutí_zlatestriebro.sk

Na svoju webovú stránku si môžete okrem bannerov vložiť aj reklamné odkazy v podobe slov alebo slovných spojení. Postup je rovnaký, ako pri vložení bannera – skopírovaním textu vedľa Vami vybraného reklamného odkazu do článku na Vašej webovej stránke. V tomto prípade však službu štatistiku kliknutí výkonnosti reklamného odkazu neponúkame.

Reklamné odkazy_zlatestriebro.sk

Ako ste sa už mohli dočítať v „affiliate program“, vybratím bannera alebo reklamného odkazu sa Váš pasívny príjem ešte nevytvára, ale je už všetko pripravené na to, aby ste mohli začať zarábať. Teraz už len čakať na návštevníkov Vašej webovej stránky, ktorí si na náš banner či odkaz kliknú, v našom e-shope zlatestriebro.sk uskutočnia nákup a Vám za to bude prináležať provízia v podobe „zlaťákov“, ktoré môžete použiť ako zľavu pri nákupe v prípade, že sa rozhodnete investovať do drahých kovov či kameňov alebo si ju môžete nechať vyplatiť na účet. To už necháme samozrejme na Vás, no minimálna čiastka na vyplatenie je 50 Eur. Nezabudnite, že zlaťáky sa Vám sčítavajú aj keď ste náš affil partner a zároveň aj kupujúci a to znamená väčšiu zľavu pri nákupe drahých kovov a drahých kameňov. Provízia „zlaťáky“ za vlastné nákupy sa nedá vyplatiť, len provízia za „affiliate zlaťáky“, ktoré ste získali za sprostredkovanie predaja.
To, koľko „zlaťákov“ ste si už zarobili zistíte po prihlásení sa do svojho konta na zlatestriebro.sk v sekcii „Moje konto“ -> „Affiliate program“ -> „Prepnúť na affil štatistiku“.

Všetky bližšie informácie o našom affiliate programe nájdete na našej stránke zlatestriebro.sk a informácie o banneroch a reklamných odkazoch Vám už ponúka administračné menu po Vašom prihlásení sa do nášho e-shopu zlatestriebro.sk.
Na základe vyššie uvedených informácií budeme nesmierne radi, keď sa aj Vy stanete našim affil partnerom.
Už teraz Vám želáme veľa úspechov s našim affiliate programom, čo najvyšší pasívny príjem alebo čo najvýhodnejší nákup drahých kovov a kameňov.

Tešíme sa na spoluprácu

S úctou tím zlatestriebro.sk

Buďte informovaní o dôležitých veciach medzi prvými. Prihláste sa k odberu newsletteru jedným kliknutím.