O nás

Sme spoločnosť, ktorá na finančnom trhu pôsobí od roku 2010. Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, špeciálnemu poradenskému servisu a predovšetkým serióznosti, máme za sebou množstvo spokojných klientov. A spokojnosť zákazníkov je našou prioritou aj naďalej!

Vzhľadom na dnešnú uponáhľanú dobu, kde mnoho z Vás nemá čas stretnúť sa s nami osobne, sme sa rozhodli, že Vám investovanie do drahých kovov zjednodušíme a to vytvorením seriózneho e-shopu.

Ponúkame Vám možnosť, ako si v tejto neistej dobe môžete z pohodlia Vášho domova zabezpečiť svoj majetok a pridať sa k čoraz väčšej skupine obyvateľstva, ktorá do svojho portfólia zahrnula aj investičné zlato, investičné striebro či platinu nielen ako určitú formu investície, ale predovšetkým ako už spomínanú ochranu svojho majetku.

V našom e-shope nájdete širokú ponuku investičných zlatých odliatkov a mincí, investičných strieborných odliatkov a mincí, platinu a v neposlednom rade Vám ponúkame aj investičné brilianty tej najvyššej kvality.

Vďaka tomu, že investičné zlato a striebro pochádzajú výhradne z rafinérii ako Argor- Heraeus SA zo Švajčiarska, Heraeus z Nemecka, z rakúskej mincovne Münze Österreich, belgickej UMICORE SA či austrálskej rafinérie Perth Mint, Vám môžeme 100 % garantovať ich pravosť a rýdzosť. Podľa LBMA totiž spĺňajú štandardy a nachádzajú sa na Good Delivery.

Je už len na Vás, čo si z našej bohatej ponuky investičných mincí a odliatkov vyberiete.