Recenzia knihy od Michael Maloney: INVESTUJTE DO ZLATA A STRIEBRA

Možno aj Vám popri sledovaní všetkých tých reklám o super výhodnom investovaní a sporení napadne to isté, čo mne – čo sa naozaj oplatí? Kam vložiť svoje peniaze, aby vznikla možnosť zmeniť ich na niečo zarábajúce, trvácne a hlavne – skutočne výhodné?

ČO JE TO DLHODOBO DOBRÁ INVESTÍCIA?

Ak Vás zaujíma svet, v ktorom zbohatnutie nie je zase také náročné, ak sa vydáte na cestu za finančnou slobodou, potom je najlepšie začať s knižkou od Michaela Maloneyho – Investujte do zlata a striebra. Pretože autor patrí medzi najuznávanejších na svete, pracuje pre tých najbohatších, pozná minulosť peňazí a drahých kovov a všetky tie detaily, ktoré Vám pomôžu zožať úspech. Pretože ak Vás zaujíma investovanie, nemôžete urobiť nič lepšie.

KOMODITY, KTORÉ SA VŽDY OPLATIA

Kniha je delená na štyri časti. Včera, dnes, zajtra a nakoniec niečo ako praktické tipy a triky. Pozriete sa na to, ako to fungovalo v minulosti, akú stabilnú hodnotu majú počas celých tisícročí zlatostriebro, ako strašidelne rýchlo sa menia a ničia peniaze, ktorými platíme a sú pre nás istotou.
Uvidíte historické príklady totálnych krachov, z ktorých vždy vyťažili pripravení, zabezpečení kvalitnou investíciou (mali drahé kovy v osobnom vlastníctve) a následne na to dnešok, ktorý sa tak veľmi podobá na časy minulé.

ZHRNUTÉ A PODČIARKNUTÉ

Jediná komodita, ktorá sa po stáročia vždy oplatila a nikdy nesklamala, boli sú a aj vždy budú iba drahé kovy (investičné zlato, investičné striebro, platina a paládium). A už nezáleží na tom, či si zvolíte nákup zlatých odliatkov alebo zlatých mincí. Alebo si na odporúčanie autora začnete zisťovať viac o niečom, čo Vás na prvý pohľad možno až tak nezaujalo. Budete riešiť striebro. A Váš postoj sa pomaly bude meniť. Pochopíte výhody, skorú slnečnú budúcnosť striebra a Vaša predstava trezora plného zlata sa zmení na zábezpeku v podobne strieborných odliatkov alebo strieborných mincí.
Doba sa mení rýchlo a úspešní sa priamo úmerne prispôsobujú. Slovami Michaela Maloneyho: „Verím, že na Vaše dvere klope najväčšia investičná príležitosť. Môžete jej otvoriť alebo nie… voľba je na Vás.“

Túto knižku odporúča: InvestičnýBlog.sk a investicneportfolio.info

Knižku nájdete v online kníhkupectve upbook.sk

Buďte informovaní o dôležitých veciach medzi prvými. Prihláste sa k odberu newsletteru jedným kliknutím.