Recenzia knihy od Prof. Dr. Hans J. Bocker: Svoboda jménem ZLATO

Zlato je minulosť, prítomnosť, ale aj budúcnosť. Vždy bolo i bude. Nedá sa zničiť a jeho hodnota nikdy neklesne na nulu. Zlato je nádherné, jedinečné, má svoju využiteľnosť. Je tým najlepším sporiacim účtom do budúcnosti, je vašou zábezpekou pre zlé situácie. Zlato je jednoducho istota.

Chcete skutočnú slobodu?

Kam investovať a ako, aby sa to naozaj oplatilo? V tomto sa odborníci jednoznačne zhodujú. Odporučia vám zlato. V akejkoľvek forme. Za týmto drahým kovom však nehľadajte rýchle zbohatnutie. Rastie pomaly, ale bez zaváhaní.

100 dôvodov v prospech zlata

Aj Prof. Dr. Hans J. Bocker vo svojej knihe Svoboda jménem ZLATO hovorí jednoznačne za tento drahý poklad. Vymenuje vám dokonca sto dobrých dôvodov, prečo by ste mali investovať práve tam. Sto! To je poriadna kopa vecí, v ktorých kov reálne predčí akékoľvek papierové peniaze, dôchodkové či klasické sporenia alebo rôzne formy investovania.

Zdá sa vám to málo? Hneď na to dostanete historické udalosti a lekcie, z ktorých sa môžete poučiť. V každej veľkej bitke bolo zlato a jeho majitelia nakoniec víťazmi. A kým svet sa – rozbitý na kúsočky – zliepal znovu dokopy, najšikovnejší si život vychutnávali bez akýchkoľvek výkyvov. V tej najbližšej bitke sa k nim môžete pridať aj vy.

Na peniaze sa nespoliehajte!

Autor tiež vysvetľuje aktuálny biedny stav peňažného systému a ak sa vám doteraz zdali informácie o nekrytej (a tým pádom bezcennej) mene ako konšpirácie, tu to dostanete rovno od študovaného odborníka pre danú oblasť. Je to fakt. Časovaná bomba, ktorá skôr či neskôr jednoducho musí vybuchnúť. Dokonca vám predloží štyri možné varianty konca peňazí. Jedna z nich sa stane. Všetky sú pre bežného človeka nepekné.

Už nebude dôvod váhať. Už bude iba šanca byť rýchlejší a informovanejší.

Táto knižka bude vašim sprievodcom. Pripraví vás na možné alternatívy, preberie s vami všetky plusy a mínusy vlastnenia drahých kovov. Podporí vás, namotivuje, presvedčí a vďaka informáciám, ktoré čítaním získate, sa posuniete na vašej ceste opäť o kus ďalej. O kus ďalej za finančnou slobodou.

Buďte informovaní o dôležitých veciach medzi prvými. Prihláste sa k odberu newsletteru jedným kliknutím.