Sledovanie výkupnej ceny drahých kovov a kameňov

V júli 2013 sme pre Vás v e-shope zlatestriebro.sk spustili službu „sledovanie ceny“, vďaka ktorej už nemusíte dennodenne sledovať ceny drahých kovov (investičné zlato, striebro, platinu, paládium) a kameňov (investičné brilianty), ale môžete nakupovať naše produkty (odliatky, mince, brilianty) za ceny, ktoré vyhovujú Vám.
No a teraz Vám ponúkame službu, vďaka ktorej môžete sledovať nielen nákupné, ale aj výkupné ceny produktov, ktoré ste si cez náš e-shop zlatestriebro.sk nakúpili. Výsledkom je nielen úspora Vášho času, ale hlavne nepremeškanie žiadneho výhodného odpredania Vašich nakúpených produktov späť do nášho e-shopu zlatestriebro.sk.

Postup sledovania výkupných cien je takisto veľmi jednoduchý:

  • Prihláste sa do svojho konta na zlatestriebro.sk.
  • Sekcia „Moje zmluvy“, následne vyberte Kúpnu zmluvu, ktorej produktom chcete sledovať výkupné ceny.
  • Kliknete na detail Vami vybranej Kúpnej zmluvy, pod ktorou sa nachádzajú grafy vývoja cien nakúpených produktov.
  • Do rámika pod „Cena pri výkupe“ zadajte Vami akceptovateľnú cenu výkupu a kliknite na „nastaviť“. Sledovanie výkupnej ceny Vami vybraného nakúpeného produktu bolo aktivované, o čom Vás systém informuje s textom „Sledovanie ceny bolo aktivované. V prípade, že cena sledovaného produktu dosiahne zadanú hranicu alebo bude vyššia, budete o tejto skutočnosti e-mailom informovaný. Ďakujeme, že ste využili naše služby“. Ako už z textu vyplýva, ihneď ako sa výkupná cena zadaného produktu dostane na Vami akceptovateľnú cenu, prípadne bude vyššia, upozorníme Vás na to e-mailom.

Graf vyvoja_vykupne ceny

  • Výkupné ceny Vašich produktov môžete podobne ako tie nákupné kedykoľvek zmeniť, pričom na všetky zmeny Vás nás systém upozorní.

Pri zmene výkupných cien je postup rovnaký, ako keby ste zadávali výkupné ceny prvýkrát, a to, stačí len prepísať Vami zadanú výkupnú cenu a potvrdiť kliknutím na „nastaviť“.

Nakoľko služba „sledovanie ceny“ nie je v žiadnom prípade záväzná, bude len na Vás, či po dosiahnutí Vami zadanej ceny produktu aj tento produkt skutočne späť do nášho e-shopu zlatestriebro.sk odpredáte.

Veríme, že aj vďaka rozšíreniu našej službe „sledovanie ceny“ bude pre Vás nielen nakupovanie drahých kovov a kameňov, ale aj ich odpredanie späť do nášho e-shopu zlatestriebro.sk ešte viac príjemnejšie s čo najmenšou stratou Vášho času.

S úctou tím zlatestriebro.sk

Buďte informovaní o dôležitých veciach medzi prvými. Prihláste sa k odberu newsletteru jedným kliknutím.