Spustenie e-shopu zlatestriebro.sk

Vážení návštevníci.

Týmto si Vás dovoľujeme informovať, že dnešným dňom sme spustili online nakupovanie investičného zlata, investičného striebra, platiny, paládia, briliantov, šperkov a zlatých retiazok cez náš e-shop zlatestriebro.sk.
Za jeho vytvorením stojí spoločnosť GOLD & SILVER INTERNATIONAL, s.r.o., ktorá na finančnom trhu pôsobí od roku 2010. Máme za sebou mnoho spokojných klientov predovšetkým vďaka našej serióznosti, profesionalite a vyškolenému tímu poradcov vo vecných hodnotách. Doposiaľ sme uprednostňovali osobné stretnutia s klientmi, no vzhľadom na dnešnú uponáhľanú dobu sme sa postupne rozhodli vytvoriť e-shop, pre Vás všetkých, ktorí uprednostňujete nákupy cez internet a na osobné stretnutia nemáte čas. Náš e-shop zlatestriebro.sk Vám celý proces investovania nielen zjednoduší, ale navyše bude pre Vás zárukou, že za ním stojí spoločnosť s tradíciou, ktorá má s investovaním niekoľkoročné skúsenosti.
Už podľa názvu e-shopu je zrejmé, že náš sortiment sa týka prevažne zlata a striebra, konkrétne investičného zlata a investičného striebra, ktoré Vám ponúkame v minciach či odliatkoch, rôznych hmotnostiach, najvyššej kvality s garanciou pravosti, ktorú Vám môžeme 100% zaručiť vzhľadom na jeho pôvod (spolupracujeme výlučne s výrobcami „good delivery“). Okrem investičného zlata a investičného striebra Vám ponúkame aj investičnú platinu, paládium a v neposlednom rade investičné brilianty či zlaté retiazky.
Je už len na Vás, či naše produkty aj Vy zaradíte do svojho porfólia.
Želáme Vám príjemné investovanie z pohodlia Vášho domova.

S úctou tím zlatestriebro.sk

Buďte informovaní o dôležitých veciach medzi prvými. Prihláste sa k odberu newsletteru jedným kliknutím.