Investičné zlato / Zlato odliatky / 5g Odliatok Zlato Kinebar

5g Odliatok Zlato Kinebar 5g Odliatok Zlato Kinebar
Výrobca:Münze Österreich AG
Materiál:Zlato
Rýdzosť:999,9/1000
Hmotnosť:5.00 g
Rozmer (V׊×H): 23,0 × 14,0 × 1,0 mm
Uvedená cena je bez DPH


  Kúpou získate 0.41 zlaťáka / kus.UPOZORNENIE: Obrázok daného odliatku je len ilustračný. Dodaný tovar sa môže od obrázku líšiť v závislosti od jeho dostupnosti u výrobcu. Spolupracujeme však výlučne s výrobcami "Good Delivery" (Argor-Heraeus SA, Heraeus, Münze Österreich)

5G ZLATÝ INVESTIČNÝ ODLIATOK KINEBAR
V našom e-shope Vám ponúkame na predaj 5g zlatý investičný odliatok rakúskej mincovne Münze Österreich. Zlaté investičné odliatky rakúskej mincovne Mūnze Österreich sú certifikované švajčiarskou rafinériou Argor-Heraeus SA (Rakúska mincovňa v nej vlastní 24,3 % podiel) a sú podľa Londýnskej burzy LBMA zaradené na Good Delivery. To znamená, že zaručujú najvyššiu kvalitu a sú akceptované na svetových trhoch s investičným zlatom. 
Zlatý investičný odliatok kinebar je vyrobený z rýdzeho 24 karátového zlata 999,9/1000 o hmotnosti 5g, obsahuje certifikát s logom dodávateľa, výrobcu, unikátne sériové číslo a hmotnosť odliatku. Navyše na zadnej strane je pridaný ďalší bezpečnostný prvok – vysoko sofistikovaný holografický vyrytý 3D efekt obrazu, ktorý sa mení do rôznych obrázkov a farieb podľa uhla pohľadu a osvetlenia. Ďalej je tu vyrazená aj pečať kvality – punc Argor Heraeus SA.