Investičné zlato / Zlato odliatky / 31,1g Odliatok Zlato Kinebar

31,1g Odliatok Zlato Kinebar 31,1g Odliatok Zlato Kinebar
Výrobca:Heraeus Holding GmbH, Münze Österreich AG
Materiál:Zlato
Rýdzosť:999,9/1000
Hmotnosť:31.10 g
Rozmer (V׊×H): 40,4 × 23,3 × 1,75 mm
Uvedená cena je bez DPH


  Kúpou získate 2.43 zlaťáka / kus.UPOZORNENIE: Obrázok daného odliatku je len ilustračný. Dodaný tovar sa môže od obrázku líšiť v závislosti od jeho dostupnosti u výrobcu. Spolupracujeme však výlučne s výrobcami "Good Delivery" (Argor-Heraeus SA, Heraeus, Münze Österreich)
 
1 OZ ZLATÝ INVESTIČNÝ ODLIATOK KINEBAR
Náš e-shop ponúka na predaj 1 Oz (31,1g) zlatý investičný odliatok s logom Heraeus. Zlaté investičné odliatky spoločnosti Heraeus sú certifikované švajčiarskou rafinériou Argor-Heraeus SA (spoločnosť Heraeus v nej vlastní 26,5 % podiel) a sú podľa Londýnskej burzy LBMA zaradené na Good Delivery. To znamená, že zaručujú najvyššiu kvalitu a sú akceptované na svetových trhoch s investičným zlatom. 
Zlatý investičný odliatok kinebar je vyrobený z rýdzeho 24 karátového zlata 999,9/1000 o hmotnosti 31,1g, obsahuje certifikát s logom dodávateľa, výrobcu, unikátne sériové číslo, rýdzosť a hmotnosť odliatku. 
Navyše na zadnej strane je pridaný ďalší bezpečnostný prvok – vysoko sofistikovaný holografický vyrytý 3D efekt obrazu, ktorý sa mení do rôznych obrázkov a farieb podľa uhla pohľadu a osvetlenia. Ďalej je tu vyrazená aj pečať kvality a punc.