Investičné zlato / Zlato odliatky / 2g Odliatok Zlato Kinebar

2g Odliatok Zlato Kinebar 2g Odliatok Zlato Kinebar
Výrobca:Heraeus Holding GmbH
Materiál:Zlato
Rýdzosť:999,9/1000
Hmotnosť:2.00 g
Rozmer (V׊×H): 19,05 × 11,45 × 0,55 mm
Uvedená cena je bez DPH


  Kúpou získate 0.06 zlaťáka / kus.UPOZORNENIE: Obrázok daného odliatku je len ilustračný. Dodaný tovar sa môže od obrázku líšiť v závislosti od jeho dostupnosti u výrobcu. Spolupracujeme však výlučne s výrobcami "Good Delivery" (Argor-Heraeus SA, Heraeus, Münze Österreich)
 
2G ZLATÝ INVESTIČNÝ ODLIATOK KINEBAR
Náš e-shop ponúka na predaj 2g zlatý investičný odliatok s logom Heraeus. Zlaté investičné odliatky spoločnosti Heraeus sú certifikované švajčiarskou rafinériou Argor-Heraeus SA (spoločnosť Heraeus v nej vlastní 26,5 % podiel) a sú podľa Londýnskej burzy LBMA zaradené na Good Delivery. To znamená, že zaručujú najvyššiu kvalitu a sú akceptované na svetových trhoch s investičným zlatom. 
Zlatý investičný odliatok kinebar je vyrobený z rýdzeho 24 karátového zlata 999,9/1000 o hmotnosti 2g, obsahuje certifikát s logom dodávateľa, výrobcu, unikátne sériové číslo a hmotnosť odliatku. 
Navyše na zadnej strane je pridaný ďalší bezpečnostný prvok – vysoko sofistikovaný holografický vyrytý 3D efekt obrazu, ktorý sa mení do rôznych obrázkov a farieb podľa uhla pohľadu a osvetlenia. Ďalej je tu vyrazená aj pečať kvality – punc Argor Heraeus SA.