Investičné zlato / Zlato odliatky / 20g Odliatok Zlato Kinebar

20g Odliatok Zlato Kinebar 20g Odliatok Zlato Kinebar
Výrobca:ARGOR-HERAEUS SA
Materiál:Zlato
Rýdzosť:999,9/1000
Hmotnosť:20.00 g
Rozmer (V׊×H): 40,4 × 23,3 × 1,3 mm
Uvedená cena je bez DPH
UPOZORNENIE: Obrázok daného odliatku je len ilustračný. Dodaný tovar sa môže od obrázku líšiť v závislosti od jeho dostupnosti u výrobcu. Spolupracujeme však výlučne s výrobcami "Good Delivery" (Argor Heraeus, Heraeus, Münze Österreich)
 
20G ZLATÝ INVESTIČNÝ ODLIATOK KINEBAR
Náš e-shop ponúka na predaj 20g zlatý investičný odliatok rakúskej mincovne Münze Österreich. Zlaté investičné odliatky rakúskej mincovne Mūnze Österreich sú certifikované švajčiarskou rafinériou Argor-Heraeus SA (Rakúska mincovňa v nej vlastní 24,3 % podiel) a sú podľa Londýnskej burzy LBMA zaradené na Good Delivery. To znamená, že zaručujú najvyššiu kvalitu a sú akceptované na svetových trhoch s investičným zlatom. 
Zlatý investičný odliatok kinebar je vyrobený z rýdzeho 24 karátového zlata 999,9/1000 o hmotnosti 20g, obsahuje certifikát s logom dodávateľa, výrobcu, unikátne sériové číslo, rýdzosť a hmotnosť odliatku. Zlatý investičný odliatok 20g je zatavený v ochrannej fólii. Navyše na zadnej strane je pridaný ďalší bezpečnostný prvok – vysoko sofistikovaný holografický vyrytý 3D efekt obrazu, ktorý sa mení do rôznych obrázkov a farieb podľa uhla pohľadu a osvetlenia. Ďalej je tu vyrazená aj pečať kvality.